Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2014 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2014

14 października 2014r. obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klas I. Ślubowanie poprowadził ustępujący już przewodniczący szkoły Stanisław Kaczmarczyk. Na to wydarzenie do Technikum Leśnego w Lesku zostali zaproszeni rodzice uczniów klas I jak również Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Pan Bogusław Famielec, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko Pan Józef Kosiba oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Waldemar Kochanowicz.

Po ślubowaniu, Stanisław Kaczmarczyk przekazał stanowisko przewodniczącego szkoły Sebastianowi Wanatowi, który wraz ze swoim nowym zarządem, w skład którego wchodzą: Kaja Hrabal (zastępca), Konrad Pacławski (skarbnik), Arkadiusz Smyk (sekretarz), objął z dniem 14 października „dowodzenie” Samorządem Uczniowskim.

Nie obyło się również bez części artystycznej, którą przygotowała Pani mgr Beata Brajewska z klasami IV oraz z zespołem muzycznym działającym w naszej szkole.

Jako dec 5, 2014 – buy cheap generic baclofen online without prescription die off symptoms from diflucan., baclofen medication assistance treatment alcoholism  społeczność uczniowska, pragniemy raz jeszcze złożyć najserdeczniejsze życzenia naszemu Gronu Pedagogicznemu :

Nauczycielom i Wychowawcom życzymy takich myśli marzeń,

które dają się urzeczywistnić,

pięknych i szlachetnych 2 jul 2012 … buy levitra cheap : attawapiskat – canada ontario : buy generic levitra pomysłów,

które podszeptuje serce,

cierpliwości i wytrwałości,

aby służba młodzieży i całemu 7 days ago – buy estrace tablets internet drugstore – estrace tablets uses: overseas online pharmacy online drug store >> buy cheap meds from  środowisku

zrodziła wiele szlachetnych owoców.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2014”

  1. 17 lat mija a ja ten dzień pamietam jak dziś , a zwłaszcza przygotowania

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress