Dzień Edukacji Narodowej 2015 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Edukacji Narodowej 2015

14 października to data szczególna w kalendarzu Technikum Leśnego w Lesku. W tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klas I. Na to wydarzenie do naszej szkoły zostali zaproszeni rodzice uczniów klas I jak również Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Pan Bogusław Famielec, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko Pan Józef Kosiba oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Waldemar Kochanowicz.

Ślubowanie klas I poprowadziła ustępująca już przewodnicząca szkoły Kaja Hrabal.

buy estrace online related keys: discount estrace online order prednisone online , buy prednisone, buy prednisone online, prednisone mg, buy cheap prednisone, prednisone cost, prednisone online. estrace online pharmacy buy cheap estrace estrace coupon cheapest estrace buy estrace on line

Stanowisko to na następną kadencję objął Grzegorz Płaza a opiekunki Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Internatu Pani Marta Michalska-Konik i Pani Beata Chytła podziękowały uczniom klas IV za dotychczasową pracę.

Podczas części artystycznej, znakomicie przygotowanej przez klasy IV z wychowawcami, oraz z zespołem muzycznym działającym w naszej szkole, nauczyciele zostali nagrodzeni symbolicznymi nagrodami „Złotymi Szyszkami”.

Ich rozdanie odbyło się na czerwonym dywanie a zwycięzcy poszczególnych kategorii wykazali się dużym poczuciem humoru.

Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy naszym pedagogom i innym pracownikom szkoły

pomyślności oraz spełnienia wszelkich planów i pragnień zawodowych.

official drugstore, cheap fluoxetine uk . fluoxetine is used for treating premenstrual dysphoric disorder (pmdd), a severe form of premenstrual syndrome.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

2 odpowiedzi na “Dzień Edukacji Narodowej 2015”

  1. remik pisze:

    bogdan paszkiewicz

  2. Absolwent pisze:

    Który ksiądz najlepszy?

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress