Edukacja- wizyta absolwenta TL Lesko « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Edukacja- wizyta absolwenta TL Lesko

11.02.2014r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole absolwenta TL Lesko, Szymona Wojtyszyna (studenta 5 roku, Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie). Przedstawił on prezentację multimedialną na temat „mrówek”.

Poznaliśmy hierarchię panującą wśród tych małych stworzeń, ich zwyczaje i zachowania. Dowiedzieliśmy się także jakie korzyści i szkody niesie ze sobą występowanie niektórych gatunków mrówek w różnych regionach świata.

Serdecznie dziękujemy Szymonowi za przybycie i poszerzenie naszej wiedzy w dziedzinie „mrówczego życia”

canadian pharmacy discount buy dapoxetine online dapoxetine online au dapoxetine shipped from canada online pharmacy sydney australia dapoxetine

Paweł Gilewski

dec 19, 2012 – buy baclofen without prescription , congratulations to the following champion students. these eleven students have set a goal, worked hard, 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress