Eliminacje szkolne olimpiady OWIUR 2014 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Eliminacje szkolne olimpiady OWIUR 2014

Tradycyjnie w październiku  w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbyły się eliminacje szkolne olimpiady OWIUR blok:Leśnictwo. Odbyły się one 2 etapowo. W pierwszej kolejności uczestnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu szkoły średniej…, poszerzoną o nowości w danej dziedzinie. Następnie przystąpili do zadania praktycznego, składającego się z 3 części:

1. Rozpoznawanie gatunku drewna oraz określenie i pomiar wad.
2. Rozpoznawanie ptaków wraz z podaniem informacjami na temat ich ochrony.
3. Rozpoznawanie nasion drzew leśnych.

OWIUR

Wszyscy uczniowie Technikum Leśnego w Lesku, biorący udział w Olimpiadzie wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności a najlepszymi okazali się być:

1 Miejsce: Adam Droń IVa- kwalifikacje do udziału w etapie regionalnym

2 Miejsce: Kajetan Duell IVa- kwalifikacje do udziału w etapie regionalnym

3 Miejsce: Dariusz Marciniec IIIa

4 Miejsce: Bartłomiej Krupiński IVa

5 Miejsce: where to buy fluoxetine online | usa canada uk | buy online without prescription . low prices, fast delivery and secure online processing. Piotr Łuczka IIIb

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów podczas dapoxetine . be healthy with our pharmacy. buy viagra dapoxetine , dapoxetine online purchase in india. etapu regionalnego olimpiady OWIUR.

Jury w składzie: „Zamiejscowa Katedra…”:

Piotr Janusz
Lesław Dobosz
Gracjan Fara 

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę mgr Marty Michalskiej- Konik za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu top quality medications. buy prednisone 20 mg . fastest shipping, prednisone for cheap . olimpiady.

pJ

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress