Europejska Noc Muzeów w Rzeszowie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Europejska Noc Muzeów w Rzeszowie

Na zaproszenie Zarządu Okręgowego PZŁ w Rzeszowie (w ramach obchodów 90-Lecia)  Polskiego Związku Łowieckiego Zespól Sygnalistów Myśliwskich w dniu  18 maja br. koncertował  w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie z okazji Europejskiej Nocy Muzeów. Impreza miała charakter wieczoru myśliwskiego. Na terenie dziedzińca prezentowano historie myślistwa w kontekście działalności Polskiego Związku Łowieckiego.

atarax is the brand name for this medicine. it is available as the following generic version. please select one of the medicines below for information about atarax. generic atarax

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress