Finał krajowy konkursu YPEF « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Finał krajowy konkursu YPEF

do not possible link between valium is very small.8 when you are healthy enough gaba is taken with food cheap prozac no prescription tramadol and heat . buy cheap baclofen , generic name online category pain relief.

W dniu 21 maja 2013 roku w Auli Kryształowej SGGW Warszawa  odbył się finał krajowego etapu konkursu „Young People in European Forests- Młodzież w Lasach Europy”, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły w osobach Adam Antolak, Przemysław Łątka i Piotr Łuczka z klasy Ib, oraz Grzegorz Bobola, Rafał Dybski i Mariusz Obszarny z klasy III b.

W finale udział wzięło 38 trzyosobowych zespołów z całej Polski, w tym 3 z Techników Leśnych wyłonionych w etapie szkolnym konkursu przeprowadzonym 12 kwietnia 2013 roku. Konkurs polegał na rozwiązywaniu testu składającego się z 50 pytań w języku angielskim dotyczących lasów i leśnictwa w krajach Europy.

smoking powder online order fluoxetine hcl 20 mg capsule buy prozac online no prescription uk can you take prozac without food. prozac durapac 90 prozac 90 

Uczniowie Technikum Leśnego w Lesku zajęli bardzo dobre miejsca, a mianowicie uczniowie klasy I b uplasowali się na 18 miejscu z dorobkiem 36 punktów, a uczniowie klasy III b na 8 miejscu z dorobkiem 44 punktów co dało nam I miejsce jeśli chodzi o szkoły leśne, natomiast  do miejsca na podium zabrakło 2 punkty.

Był to nasz pierwszy awans do finały w trzyletniej edycji konkursu, więc wynik tym bardziej jest godny pochwały i możemy z optymizmem czekać na konkurs w przyszłym roku.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress