Giełda zawodów w Jaśle « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Giełda zawodów w Jaśle

W dniach  03- 06.03.2014 roku ZSL w Lesku uczestniczył w „Dniach Promocji Szkół Ponadgimnazjalnych” w Jaśle. Giełdę odwiedziło ponad 50 szkół gimnazjalnych z powiatu jasielskiego. Zespół Sygnalistów Myśliwskich uroczyście obwieścił początek  „Dni Promocji …” W ciągu 4 dni witał nowo przybyłe grupy młodzieży gimnazjalnej.

Stoisko Technikum Leśnego w Lesku gromadziło rzesze zwiedzających, którzy w profesjonalny sposób uzyskiwali informacje dotyczące: kierunków kształcenia, możliwości ukończenia nieodpłatnych kursów, wyjątkowych kół zainteresowań, zasad przyjęcia do przyszkolnego Internatu.

Sygnaliści  z Leska zakończyli  zmagania uczniów szkół  order online at usa pharmacy! buy cheap dapoxetine uk . instant shipping, generic dapoxetine. gimnazjalnych dotyczące  podjęcia decyzji w sprawie wyboru szkoły średniej zgodnie z  ich zainteresowaniami i pasjami.

ZSL w Lesku chętnie powita od 1 września  wielu zainteresowanych gimnazjalistów z powiatu jasielskiego w szeregach uczniów klas pierwszych.

buy fluoxetine online, buy fluoxetine hcl online, smoking hcl 200 mg fluoxetine.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress