Gospodarka odpadami w ochronie środowiska « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Gospodarka odpadami w ochronie środowiska

purchase discount medication! priligy dapoxetine buy online . approved pharmacy, buy dapoxetine online pharmacy.

W dniu 26 września 2014r. w Sanoku odbyła się konferencja Samorządu Województwa Podkarpackiego, organizowana przez Marszałka Województwa Podkarpackiego,  Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu i Burmistrza Miasta Sanoka. Tematem konferencji była: „Gospodarka odpadami jako element systemu ochrony środowiska”. Z okazji konferencji przeprowadzony został konkurs na najlepsze prezentacje multimedialne, dotyczący gospodarki odpadami.

Uczeń klasy II b Technikum Leśnego w Lesku Marcin Jureczko został wyróżniony nagrodą za najlepszą pracę i w nagrodę otrzymał tablet. Oprawę muzyczną konferencji zapewnił Zespół Sygnalistów Myśliwskich z naszej szkoły.

safe and cheap place to buy fluoxetine online without prescription. always low prices and high quality. we sell only fda approved fluoxetine pills.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress