Gry wojenne na poligonie paintballa « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Gry wojenne na poligonie paintballa

18 maja na poligonie paintballa w Jankowcach toczyły boje zespoły uczniowskie klas 1B i 1A. Nie jest ważne która ekipa ostatecznie zwyciężyła gdyż najważniejsza była super zabawa, adrenalina i emocje. Co prawda wróciliśmy trochę posiniaczeni i zmęczeni, ale gra warta była świeczki. Organizatorzy zapewnili super broń i sprzęt ochronny, ale przede wszystkim super przygotowany tor poligonowy z transzejami, okopami i innymi przeszkodami.

23 apr 2009 … leonard brilliantly weaves the stories of the heartland’s settlers at the turn of the century into our hearts and minds, online buy zyban without a …

Toczyliśmy kilka gier wojennych. Zdobywaliśmy flagę z „twierdzy” przeciwnika, chwytaliśmy jeńców, czy wreszcie po prostu eliminowaliśmy wrogów. Większość z uczniów wykazała się refleksem oraz celnym okiem, o czym sam przekonałem się wielokrotnie. Zabawa była „przednia”, moc wrażeń i wspomnień.

Uczniowie już zapowiedzieli powtórkę w czerwcu.

 R. B.

buy atarax online, purchase atarax, buy cheap atarax, atarax tablets, hydroxyzine pam, buy hydroxyzine online, cheap hydroxyzine. generic atarax

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress