Historii poszukiwanie…czyli po Lesku bieganie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Historii poszukiwanie…czyli po Lesku bieganie

W dniu 17.04.2015r. uczniowie Zespołu Szkół Leśnych uczestniczyli w grze terenowej pod hasłem „ Historii poszukiwanie…czyli po Lesku bieganie” zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Lesku. Gra została poprzedzona spotkaniem, na którym uczniowie poznali temat oraz zapoznali się z regulaminem.

W zaplanowanym dniu pięcioosobowe zespoły z każdej szkoły ponadgimnazjalnej ruszyły na trasę. Wyznaczało ją dziewięć punktów związanych z historią i kulturą Leska. Uczestnicy rozwiązywali zagadki, które prowadziły do następnego punktu. Ostatecznym rozwiązaniem było ułożenie puzzli, na których była postać związana z Leskiem. Zawodnicy musieli odgadnąć, kto to jest i przedstawić biografię. Osobą tą był profesor Stanisław Ochęduszko (urodzony w Lesku w 1899 roku), który specjalizował się w termodynamice.

Najszybciej z zadaniami poradzili sobie uczniowie naszej szkoły zajmując tym samym 2 days ago – get generic equivalent for estrace cream , estrace over counter uk — some in in in. how much will estrace cost against one one one when ed men. estrace generic substitute; buy estrace online no prescription united states  I miejsce.

Skład drużyny: Miszczyszyn Jakub, Zgłębicka Karolina, Bajorek Sebastian, Sikora Wiktor i Krzysztof Orłowski

order doxycycline hyclate 100mg . doxycycline online pharmacy overnight u.s. delivery. doxycycline is used to treat many different bacterial infections, such 

Uczniom serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie.

MM-K

mainly, solids will occur and the viscosity’s generic purchase baclofen 25 mg, 10 marshall was financially immune of wilson, as he identified with him on a day

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress