I miejsce dla Zespołu Sygnalistów ze Słowacji! « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

I miejsce dla Zespołu Sygnalistów ze Słowacji!

W dniach 30-31 maja podejmowaliśmy gości ze Słowacji, zaproszonych na  V Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego”. Byli to przedstawiciele Zasadniczej Leśnej Szkoły Zawodowej w Bijacowcach: Dyrektor Paweł Sedlak oraz Kierownik zajęć praktycznych. Z Technikum Leśnego z Prešova gościliśmy Dyrektora Mirosława Fuscha, wicedyrektor Vlastę Hudakową, nauczyciela i jednocześnie kierownika Zespołu Sygnalistów Jozefa Daňko wraz z trzyosobową grupą sygnalistów – uczniów TL w Prešovie. Słowacy od pierwszej edycji uświetniają Konkurs swoją obecnością. Do tej pory ich występy miały charakter pozakonkursowy.

order prednisone online no prescription | usa canada uk | buy online without prescription. low prices, fast delivery and secure online processing.

W tym roku zespół z  Prešova wziął udział w konkursie i zajął pierwsze miejsce w kategorii Muzyka myśliwska w klasie MB. Należy wspomnieć, ze zespół Jozefa Daňko to najlepszy Zespół Sygnlistów Myśliwskich na Słowacji. Jego udział w zmaganiach konkursowych w  zdecydowany sposób podnosi prestiż naszego Konkursu.

where to buy baclofen online? safe and reliable online pharmacy. top offers baclofen online, click here!!! order baclofen and save your money!!! given a

Szkoły z Bijacowiec i z  Prešova to szkoły leśne, więc  coroczne spotkania, choć krótkie, służą także zdobywaniu nowych doświadczeń kulturowych i edukacyjnych. Mamy nadzieję, że w przyszłości odnowiona zostanie wymiana młodzieży i opiekunów z zaprzyjaźnionymi szkołami leśnymi ze Słowacji.

prednisone generic deltasone . prednisone is used for treating severe allergies, arthritis, asthma, multiple sclerosis, and skin conditions. 90 mg prednisone.

Gratulujemy zwycięstwa i pozdrawiamy Naszych Przyjaciół . DARZ BÓR!

B. Brajewska

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress