IIIb w Rzeszowie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

IIIb w Rzeszowie

25 listopada bieżącego roku klasa III b wybrała się na jesienna wycieczkę do Rzeszowa. Wszyscy uczniowie stawili się punktualnie na godzinę 7.15 pod Zespołem Szkół Leśnych w Lesku.  Po sprawdzeniu listy obecności udaliśmy się w drogę do stolicy województwa. Naszymi opiekunami podczas wyjazdu była profesor mgr. Agnieszka Węglicka oraz profesor mgr. Natalia Ziemiańska.

21 sep 2013 … enter online pharmacy! atarax low prices. atarax online buy atarax online canada. atarax canada free sample best atarax mail order. atarax …

Przed godzina 10 byliśmy już na miejscu. Pierwszym punktem naszej wycieczki była ucieczka do lat dziecinnych to znaczy Muzeum Dobranocek. Muzeum Dobranocek zawiera zbiory pana Wojciecha Jamy. Mieliśmy okazję zobaczyć min. pamiątki po filmach animowanych, komiksy ,pluszaki, figurki, oryginalne folie oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Każda pamiątka wzbudziła w nas emocje oraz wzruszenie. Po wyjściu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie typu ,, III b tu była „.

order online at usa pharmacy! prednisone 20mg online . official drugstore, buying prednisone online.

Kolejnym naszym punktem było Milenium Hall . Na samym początku mieliśmy godzinę czasu na zakupy. Później zebraliśmy się wszyscy pod Multikinem, aby zdążyć na seans filmu ,,Listy do M 2″, który zaczynał się o 11.45. Listy do M to komedia romantyczna, która trwała 2 godziny. W filmie się odbywała świąteczna atmosfera, którą za niedługo my będziemy przeżywać min. świąteczne zakupy, porządki, prezenty. Nikomu uśmiech z twarzy nie znikał. Komedia była ciekawa. Byliśmy zainteresowani losem bohaterów oraz Matyldy(wtajemniczeni). Po filmie mieliśmy znowu czas wolny, aby dokończyć zakupy.

buy zyban stop smoking buy zyban online

Około godziny 15.30 wyjechaliśmy. Zazwyczaj jeździliśmy przez Brzozów tym razem zmieniliśmy trasę w kierunku Birczy przez Dynów i Nienadową. Około godziny 18 byliśmy pod internatem. Klasa ma miłe wspomnienia z wycieczki oraz pamiątkowe zdjęcia.

Klasa III b dziękuje bardzo opiekunom pani mgr. Agnieszce Węglickiej oraz pani mgr. Natalii Ziemiańskiej za wspólny wyjazd i zorganizowanie wycieczki. Warto podkreślić zainteresowanie naszego kierownika wycieczki Bartłomieja Sawczyna. Jeszcze raz w imieniu całej klasy dziękuje! Jest to nie pierwsza i nie ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym!  top quality medications. buy priligy dapoxetine online . online drugstore, cheap dapoxetine . Smile

Przepraszamy za jakość zdjęć!

Cynk Kamila

best prices for all customers! walmart generic zoloft price. next day delivery, weight loss on generic zoloft .

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress