Internacki Dzień Sportu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Internacki Dzień Sportu

W dniu 09.06. 2014r  odbył się Internacki Dzień Sportu w którym wychowankowie rywalizowali ze sobą w poszczególnych dyscyplinach sportowych: bieg z jajkiem, skoki w workach, rzuty do kosza, rzut piłką lekarską, tenis stołowy,

– piłka nożna,

– badminton,

– top quality medications. buy dapoxetine online . top offering, generic dapoxetine. bieg na 400m,

– skoki w 6 days ago – can i buy zoloft over the counter buy fsa consumer online – zoloft usa sale: you can save up to 80% >> discount online pharmacy. dal

Najlepszą zabawą okazało się wspólne przeciąganie liny uczniowie kontra wychowawcy. Po zakończonych zawodach zostały uroczyście wręczone przez panią kierownik dyplomy i medale zwycięzcom. Wszyscy zadowoleni i w dobrych humorach udaliśmy się do szkolnego botanika na ognisko i pieczenie kiełbaski czas umilał nam śpiewem i graniem nasz zespół muzyczny.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress