IV b na strzelnicy sportowej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

IV b na strzelnicy sportowej

W dniu 24 kwietnia 2013 klasa IV b Technikum Leśnego w Lesku w nagrodę za bardzo dobrą frekwencję na zajęciach lekcyjnych , uczestniczyła w zajęciach strzeleckich na strzelnicy LOK w Brzozowie. Zdjęcia jak zwykle w galerii.

price for zithromax buy zithromax online

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress