IV sezon Ligi Internackiej zakończony « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

IV sezon Ligi Internackiej zakończony

Od października 2015 do kwietnia 2016 roku w Internacie ZSL odbywały się rozgrywki  w ramach IV SEZONU INTERNACKIEJ LIGII  w PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ. W szranki stanęło 6 drużyn:

 1. CZARNI (Buda M., Słaby P.,Nawrot M., Zygora S., Benewiat R.)
 2. ACTIMEL (Przybysz A., Pankiewicz D., Wasyliszyn M., Blat R.)
 3. JUWENTUS (Bieryło D., Nawrot D., Kasperkowicz K., Kułak O.)
 4. ŁUKASZEK 69”(Gac M., Rakoczy M., Winiarski K., Szuban A., Racibor G.)
 5. WANDREV (Włoch B., Pacławski K., Szarek M., Drążek A., Mielniczek G.)
 6. BATOSZ (Chruściel K., Gmiterek B., Olejarczyk A., Sudoł P., Bajorek S. )

W rundzie jesiennej rozegrano 15 spotkań.  Na czele tabeli znalazła si e druźyna Czarnych z kompletem zwycięstw i  15 punktami. Drugie miejsce zajmowała drużyna Wandrev z  12 punktami. Trzecie miejsce zajęła drużyna Actimela z 9 punktami.

W rundzie wiosennej z rozgrywek wycofała się drużyna Batosz-a. W związku z tym w rundzie wiosennej rozegrano 10 spotkań.

Drużyna Czarnych nie oddała do końca prowadzenia, mimo że przegrała ostatni mecz z Actimelem – młodzikami z klasy pierwszej. Ostra rywalizacja była do końca rozgrywek między Wandrevem a Actimelem, który w rundzie wiosennej zdobył aż 13 punktów. Obie drużyny uzyskały po 22 punkty. Ostatecznie dzięki większej liczbie strzelonych bramek oraz zwycięstwie i remisie w meczach bezpośrednich,  to czwartoklasiści z Wandrewu zdobyli wicemistrzostwo .

WYNIKI:

 1. CZARNI – 27 punktów
 2. WANDREV – 22 punkty      220 strzelone/ 152 stracone
 3. ACTIMEL – 22 punkty         140 strzelone/120 stracone
 4. ŁUKASZEK –  9 punktów
 5. JUWENTUS – 9 punktów

Królem strzelców został Mateusz Buda, który strzelił 118 bramek . Drugim strzelcem został Pankiewicz Dawid z 78 bramkami. Trzeci Konrad Pacławski, który strzelił 69 goli, czwarty Bartek Włoch z 68 bramkami.

Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali dyplomy, a drużyny z podium i najlepsi strzelcy również nagrody rzeczowe, które ufundowała Rada Rodziców ZSL w Lesku ( Za co serdecznie dziękujemy).

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW, podziękowania dla wszystkich uczestników rozgrywek.

Do następnego sezonu.

Robert Benewiat

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress