Jest taki dzień – Wigilia « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Jest taki dzień – Wigilia

cialis with dapoxetine online top quality medications. doxycycline for horses cost. cheapest rates, order doxycycline online no prescription. – discount online pharmacy. low price. low price.

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy. Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski”. Słowa tej pastorałki kierują nasze myśli niezmiennie w stronę Wigilii.

generic estrace tablets. dienogest ethinyl estradiol uk i forgot to take my estradiol trans azithromycin mg estradiol 74 pg ml estradiol 34. estradiol level 60

To ona rozpoczyna Święta Bożego Narodzenia, pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Wigilia – przystrojony biało stół, płoną świece, lśni najjaśniejsza z gwiazd, wokół roztacza się blask choinki.

Spotkanie Wigilijne jest tradycją naszego internatu i stanowi bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą zarówno mieszkańców internatu,  jak  i zaproszonych gości.

Ta szczególna uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich zebranych przez pana Dyrektora oraz modlitwy poprowadzonej przez Księdza.
Świąteczny nastrój podkreślił występ poetycko – muzyczny przygotowany przez młodzież mieszkającą w internacie, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój i zachęciła do wspólnego kolędowania.

Smaki świąteczne, przypomniała natomiast kolacja wigilijna przygotowana przez panie kucharki oraz pana kucharza pracujących w internackiej stołówce. Pyszne potrawy znikały z półmisków w oka mgnieniu. Ten wieczór pozwolił mieszkańcom na chwilę zadumy i refleksji.

Opłatek, którym podzielili się wszyscy zebrani, życząc sobie wszystkiego co najlepsze, napełnił serca wszystkich, nadzieją i radością z narodzenia Dzieciątka Bożego.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress