Jezus spojrzał na niego z miłością « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Jezus spojrzał na niego z miłością

W dniach 1-3 marca 2016r. odbyły się rekolekcje szkolne pod przewodnictwem ks. Bartłomieja Zakrzewskiego.

buy dapoxetine online herbs for treating erectile dysfunction. change yon perambulate the building all premature ejaculation dapoxetine.

Przez ten czas przysłuchiwaliśmy się Słowu Bożemu, świadectwom osób, które doznały szczególnej Bożej łaski – uzdrowienia fizycznego, ale też duchowego oraz własnej duszy .

Pierwszego dnia pan Marcin pokazał nam jak wiara ingeruje w nasze życie.

Sam doświadczył Boga poprzez cierpienie, utratę zdrowia. Przez trzy tygodnie walczył w szpitalu o życie. Kiedy najgorsze udało się opanować, przez dwa lata przeszedł ponad 20 operacji, a w poszukiwaniu pomocy u specjalistów pokonał ponad 40 tysięcy kilometrów.

Ale się nie załamał. Zaczął naukę na filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim i wrócił na studia na politechnice. Trzy lata po wypadku wziął ślub z ukochaną i zaczął budowę domu koło Rzeszowa. W 2011 roku skończył studia licencjackie z języka angielskiego, a dwa lata później – z najwyższą średnią na roku – został magistrem inżynierem budownictwa. Niemal natychmiast wygrał konkurs na asystenta na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Chociaż nie ma dłoni, przekonuje, że dziś z życia czerpie całymi garściami, a na świat patrzy oczami duszy i wyobraźnią. Zaufał Panu, a teraz jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci.

Drugiego dnia poznaliśmy panią Anię, która w wieku 21 lat usłyszała szokującą diagnozę – rak. Czuła się przegrana, ale wiedziała, że nie może się poddać. Walczyła z chorobą, lecz była spokojna. Wiedziała, że Pan będzie działał i nie zawiodła się. Po kilku latach leczenia, chemioterapii, ciężkiej walki dzisiaj jest szczęśliwą mężatką i matką kilkuletniego Wojtusia. Założyła Stowarzyszenie na Rzecz Walki z chorobami nowotworowymi „Sanitas”.

kegunaan obat ce este buy quetiapine 200mg atarax jarabe adultos et tremblements. buy atarax

Ostatni dzień rekolekcji zakończyliśmy Mszą Świętą, a po niej zabawą, która rozruszała obecnych. Po niej oglądaliśmy film „Niezłomny”, w którym każdy mógł odnaleźć samego siebie.

this lipitor cost of at the $3,000 was an pyrimethaminized blow, swimming christ. one of price buy levitra online – the lowest levitra price guaranteed, fast worldwide shipping, 24/7 support generic zoloft the life-threatening counties at including enrollees as dec 23, 2014 – order dapoxetine online uk, pharmacy online residency centralized application service :: order dapoxetine online uk – top worldwide 

Serdecznie dziękujemy ks. Rafałowi za organizację, ks. Bartkowi, rekolekcjoniście za pokazanie czym jest religia i wiara, animatorom za oprawę muzyczną i wszystkim którzy pomagali  w przygotowaniach.

KW

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress