Planowane 50 – lecie szkoły – Zjazd Absolwentów « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Planowane 50 – lecie szkoły – Zjazd Absolwentów

JUBILEUSZ 50-LECIA TECHNIKUM LEŚNEGO w LESKU

50 lecie. Szczegółowy program Jubileuszu Szkoły + komunikaty.

Monografia Szkoły „Od pół wieku w Lesku”. Książka w cenie 50 złotych będzie rozprowadzana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

Proponowane parkingi mapa uprzejmie prosimy aby miejsca parkingowe w obrębie Szkoły oraz jej najbliższym otoczeniu pozostawić w miarę możliwości dla przyjezdnych zaproszonych gości. Za utrudnienia przepraszamy.

PROGRAM  UROCZYSTOŚCI – informacje organizacyjne

Dyrekcja Zespołu Szkół Leśnych w Lesku i Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu 50-lecia Technikum Leśnego zapraszają wszystkich Absolwentów Technikum Leśnego w Lesku i Absolwentów Technikum Leśnego w Krasiczynie na uroczystość 50-lecia Szkoły, która odbędzie się 10 września 2022r.

Komunikat 13.07.2022. Dyrekcja Zespołu Szkół Leśnych w Lesku informuje, że Absolwenci, którzy wpłacili wpisowe 250 złotych na Jubileusz 50-lecia Szkoły w ramach tej kwoty mogą skorzystać z obiadu również dla osoby towarzyszącej. Wpłacając powyższą kwotę w tytule przelewu wpisać należy również, że z obiadu korzystać będzie dodatkowa osoba (podać imię i nazwisko tej osoby).

Jadwiga  Szylak
Dyrektor ZSL w Lesku

Komunikat 31.05.2022. Dyrektor  ZSL w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich Absolwentów Technikum Leśnego w Lesku i Technikum Leśnego w Krasiczynie do udziału w obchodach Jubileuszu 50-lecia Szkoły. Wobec zgłaszanych zapytań od Absolwentów dotyczących kwoty 250 złotych wpisowego informuję, że powyższa kwota dla chcących uczestniczyć w obchodach jubileuszowych Szkoły, ustalona przez Komitet Organizacyjny,  nie jest obowiązkowa.

>>Przeczytaj całość

Komunikat 21.04.2022. Absolwenci (rok ukończenia 1973-2022) Technikum Leśnego w Lesku proszeni  są o przesyłanie danych kontaktowych Przewodniczących Samorządów Klasowych (tzw. „Szefów Klas). Informacje te  konieczne są w sprawach organizacyjnych Zjazdu z okazji Jubileuszu 50-lecia Szkoły. Prosimy o przesyłanie informacji na adres email: sekretariat@zsllesko.pl

Komunikat 20.04.2022. W związku z 50-leciem  naszej Szkoły prosimy Absolwentów o nadsyłanie wspomnień „Mój Pierwszy Dzień w Technikum Leśnym w Lesku”  oraz wybranych i opisanych zdjęć (elektronicznie).

50 lat minęło …

Brać Leśna z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku zaprasza Absolwentów Technikum Leśnego w Lesku i Krasiczynie do udziału w dniu 10 września 2022r. w obchodach Jubileuszu 50-lecia  Technikum Leśnego w Lesku.

Program uroczystości ukaże się na stronie internetowej Szkoły w miesiącu maju 2022r.

Bieżące informacje dotyczące spraw organizacyjnych jubileuszu zamieszczane będą na stronie internetowej  Szkoły  w górnym menu lub w zakładce  KADRA i ABSOLWENCI- INFO.

ORGANIZATORZY

                                                                                                     „DARZ  BÓR”

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress