Koncert Karpackie Trio « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Koncert Karpackie Trio

Dnia 23.11.2015 r. w naszej szkole odbył się koncert zespołu Karpackie Trio. Zespół ten tworzą muzycy, którzy podczas występów z wielkim zaangażowaniem wciągają słuchaczy w niepowtarzalny klimat muzyki karpackiej. W skład zespołu wchodzą: Joanna Gruszka (absolwentka Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu),Józef Gruszka (kontrabasista Wrocławskiego Kwintetu Staromiejskiego), Jacek Woźnica (absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Krakowie).

Podczas swojego występu Karpackie Trio zaprezentowało muzykę różnych kultur począwszy od polskiej muzyki ludowej spod Tatr, poprzez muzykę naszych sąsiadów, słowacką, węgierską, rosyjską, ukraińską aż po muzykę krajów bałkańskich. Bardzo widowiskowym punktem tego programu była nauka tańca zbójnickiego. Przebrane dziewczyny tańczyły do melodii granej przez chłopców na instrumentach.

Całokształt wszystkim bardzo się podobał i czekamy na kolejne odwiedziny :).

nov 10, 2011 – zoloft. buy cheap sertraline, zoloft uk buy – purchase zoloft online no prescription. antidepressants online.
4 days ago – is baclofen a strong medicine ~ buy baclofen 10 mg . leadership for a democratic society, custom programs and interagency courses.

KW

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress