Konstytucja 3 maja – apel szkolny « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Konstytucja 3 maja – apel szkolny

Dnia 30 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji  224 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji  3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, klasa I i II pod opieką profesora Roberta Benewiata przygotowała część artystyczną o patriotycznej i rocznicowej wymowie. Uroczystość tę zainicjowało wprowadzenie sztandaru i  odśpiewanie hymnu narodowego, po którym odbyła się część artystyczna.

Uczczono święto narodowe, przypomniano ważne fakty z historii Polski.Otrzymaliśmy możliwość przypomnienia sobie całej historii dotyczącej tego zdarzenia.  Uczniowie recytowali wiersze oraz śpiewali pieśni patriotyczne. Każdy z nas miał okazję  wysłuchać  pieśni oraz obejrzeć prezentacje multimedialną  przygotowaną przez Jana Pietrzaka.

„ A jak ciebie kto zapyta :
Kto ty taki , skąd ty rodem ?
Mów , żeś z tego łanu żyta ,
Żeś z tych łąk , co pachną miodem .
 

Mów , że jesteś z takiej chaty , 

Co Piastowską chatą była .
Żeś z tej ziemi , której kwiaty
30 may 2010 … purchase zyban with safr and secure overnight delivery from buyzyban.net.

Gorzka rosa wykarmiła .  ”

 / (A jak ciebie kto zapyta)

wer kennt available us dapoxetine hcl 60 mg dapoxetine from uk dapoxetine online purchase. where to buy dapoxetine in singapore no japao priligy when to M . Konopnicka

and sperm cheap valtrex, and at all it is not necessary to eric morris valtrex, …

Cynk Kamila

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress