Krośnieńskie Targi Edukacyjne « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Krośnieńskie Targi Edukacyjne

vor ort ausgelieferte produkte, die besten preisen garantiert. jetzt konnen sie kaufen baclofen online ohne rezept . original baclofen kaufen und rezeptfrei

W dniach 9 – 10. 04. 2015 Zespół Szkół Leśnych w Lesku uczestniczył w Krośnieńskich Targach Edukacyjnych. Około 2000 gimnazjalistów z Krosna, powiatu krośnieńskiego, brzozowskiego i jasielskiego miało możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Podczas targów gimnazjaliści mogli nawiązać bezpośredni kontakt z nauczycielami i uczniami szkół, które się prezentowały, mogli także porozmawiać z doradcami zawodowymi.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress