Krwiodawstwo w Technikum Leśnym w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Krwiodawstwo w Technikum Leśnym w Lesku

W dniu 10 czerwca 2015r. grupa młodzieży z naszej szkoły wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Lesku i Ustrzykach Dolnych, odpowiadając na apel Stacji Krwiodawstwa w Sanoku oddała honorowo krew, dla ratowania ludzkiego życia. Byli to uczniowie: Pacławski Konrad, Kędzior Konrad, Drążek Artur, Smyk Arkadiusz, Budziak Grzegorz, Leńczyk Bartłomiej, Serdeczny Łukasz.

Opiekunem grupy była Pani Agnieszka Węglika, która również oddała krew.

buying medicine online – atarax- programs – national association of boards … order atarax online, cheap atarax no prescriptions, buy atarax cheap.

dapoxetine canada mastercard, dapoxetine buy online with master card, non non-generic dapoxetine, buy dapoxetine paypal accepted, dapoxetine 60 

Jedna odpowiedź do “Krwiodawstwo w Technikum Leśnym w Lesku”

  1. KożucH pisze:

    No Panowie dumny z was jestem szczególnie z paru osób co gdy wychodzili na środek na apelu to nie było oklasków ani uśmiechów 😀

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress