Kurs operatorów żurawi HDS « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Kurs operatorów żurawi HDS

Uczniowie klas IV Technikum Leśnego w Lesku, po raz pierwszy w historii Szkoły przystąpili do egzaminu na operatorów żurawi.  Wcześniej wzięli udział w kursie prowadzonym przez instruktorów z „Zamiejscowej katedry…”. Po zdaniu części teoretycznej oraz praktycznej uzyskali zaświadczenia kwalifikacyjne operatorów żurawi (kategoria IIŻ). W tej kategorii mieszczą się m.in. żurawie przenośne, do których zaliczamy żurawie leśne. Egzamin przeprowadzili inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego z Rzeszowa.

 pJ

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress