Leskie Biegi im. Jana Pawła II 2016 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Leskie Biegi im. Jana Pawła II 2016

W dniu 08.06.2016r. Zespół Szkół Leśnych w Lesku uczestniczył w XII Leskich Biegach im. Jana Pawła II. W biegu na 1200 metrów udział wzięli: Bartłomiej Czerkawski z klasy II a, który zajął II miejsce oraz Adrian Olejarczyk z klasy II b, w biegu na 800 metrów wystartowała Alicja Krawiec z klasy I b zajmując pechowe jak dla sportowca IV miejsce.

Uczennice naszej szkoły jak co roku włączyły się w organizację Biegu pracując w biurze zawodów oraz rozdając młodszym  dzieciom słodycze i napoje.

Serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie: Weronice Wójcik, Kasi Czekierdzie, Darii Szaleckiej, Natalii Szaleckiej,  Kasi Opar, Karolinie Zgłębickiej, Julii Dyląg, Iwonie Dębińskiej oraz Alicji Krawiec

Zawodnikom gratuluję i dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły.

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress