Leskie Biegi im. Jana Pawła II « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Leskie Biegi im. Jana Pawła II

W dniu 10.06.2015r. odbyła się kolejna edycja Leskich Biegów im. Jana Pawła II. Zespół Szkół Leśnych w Lesku reprezentowali głównie uczniowie klas pierwszych. I miejsce w biegu na 1200 metrów zdobył Bartłomiej Czerkawski z klasy I a wyprzedzając na ostatnich metrach prowadzącego przez cały bieg Macieja Wojtanowskiego z LO w Lesku.

III miejsce zdobył Adrian Olejarczyk, IV miejsce Jakub Miszczyszyn obaj z klasy I b.

week 6 on prozac 20 mg for dogs prozac price in egypt buy generic prozac no prescription can u shoot prozac. prozac causes leg shaking buy prozac online no

Fantastycznie spisały się również dziewczęta startujące na 800 metrów. I miejsce zajęła Kaja Hrabal z klasy III b, II miejsce Natalia Szalecka z klasy Ia.

Już po raz trzeci do organizacji zawodów włączyły się dziewczęta z naszej szkoły: Ewelina Jajeśnica, Justyna Kostycz, Kamila Opaluch, Katarzyna Opar, Edyta Bluj, Dorota Sztachetka, Karolina Zgłębicka.

prednisone tablets buy prednisolone online uk prednisone uk buy prednisone 20 mg purchase cost of prednisone canada buy prednisone online for humans

Uczestnikom serdecznie gratuję sukcesów a dziewczętom dziękuje za pomoc w biurze zawodów.

MM-K

1 day ago – fluoxetine cheapest. how to buy fluoxetine, fluoxetine with. buy prozac liquid – fluoxetine online and generic at a cheap discount from a

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress