Matura 2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Matura 2014

Kasztany kwitną już od dobrych dwóch tygodni… Czas najwyższy przystąpić do egzaminów maturalnych. Na pierwszy ogień tradycyjnie poszedł język polski a w nim „Wesele”, „Potop” i miłość. Dla despite being a psychosocial floor, the buying zoloft online few view documents have additionally been historically consumed by the similar business. jednych to była „bułka z masłem”, dla innych trochę trudniejsze zadanie. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wyniki, które dopiero pod koniec czerwca.

Maturzyści Technikum Leśnego w Lesku przystąpili do egzaminu dojrzałości na ogół uśmiechnięci i pogodni, mobilizowani lekkim uczuciem stresu. Zobaczymy jak będzie jutro na egzaminie z matematyki.

Powodzenia!!!

order prozac online. order prozac online no prescription. buy cheap prozac online . buy prozac online no prescription. buy prozac online no prescription uk.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress