Mecz towarzyski w piłkę siatkową Absolwenci vs Uczniowie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Mecz towarzyski w piłkę siatkową Absolwenci vs Uczniowie

W środę 2 grudnia 2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej Absolwenci kontra Uczniowie.  To już drugie takie spotkanie zorganizowane przez p. Martę Michalską-Konik. Jest to dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności siatkarskich, wymiany doświadczeń oraz wspomnień.

don’t skip this advertisement, since it provide you with the most beneficial buy cheap atarax obtain solution! buy it now with regard to buy atarax these days! buy atarax online
flygin clothing – english ( uk ) flygin clothing – french flygin clothing – korean zoloft pills. zoloft vs paxil. best price zoloft 100mg. safe buy zoloft online.

Mecz po emocjonującym tie- break’u zakończył sie wynikiem 3:2 dla Absolwentów. Serdecznie gratulujemy chłopakom i dziękujemy za odwiedziny.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress