Mikołaj odwiedza Technikum Leśne w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mikołaj odwiedza Technikum Leśne w Lesku

Jak co roku, 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Mikołaj wraz ze swoją świtą – aniołem i diabłem. Odwiedził każdą z klas i każdego nauczyciela Technikum Leśnego w Lesku, wręczając niewielkie upominki. Nie obyło się również bez śmiechu i pamiątkowych zdjęć.

buy cheap generic baclofen online without prescription baclofen paypal , cost of baclofen pump surgery, baclofen price without insurance. baclofen pills buy Kaja Hrabal

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress