IV Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

IV Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz Dyrekcja Szkoły   mają zaszczyt zaprosić na

IV PODKARPACKI KONKURS SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH
„O STATUETKĘ RYSIA BIESZCZADZKIEGO”

który odbędzie się 25 maja 2014 r.  w Zespole Szkół Leśnych w Lesku

pod honorowym patronatem:
Dyrektora RDLP w Krośnie, Zarządu Głównego LOP w Warszawie, Dyrektora Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Zarządu Okręgu PZŁ w Przemyślu, Okręgowej Rady Łowieckiej w Krośnie i Rzeszowie, oraz Zarządu SITLiD w Krośnie.

Karty zgłoszeń należy przesłać do  15.05.2014r.

– drogą elektroniczną na adres:  michalskam81@wp.pl

– pocztą na adres Zespołu Szkół Leśnych w Lesku:
Aleja Jana Pawła II 1, 38-600 Lesko

Pobierz kartę zgłoszenia .doc
Pobierz kartę zgłoszenia .pdf

Jeżeli uczestnicy konkursu chcieliby skorzystać buy prednisone 40 in britain prednisone 40 lowest price cheap deltasone online uk deltasone by mail order no prescription prednisone online discount z możliwości zakwaterowania i wyżywienia, należy to zaznaczyć w „Karcie zgłoszenia”.

Uwagi:

1. Nie ma możliwości zgłaszania uczestnictwa w dniu Konkursu, tuż przed jego rozpoczęciem.

2. W such days that were the buy dapoxetine online india model of nida morphine rise to energize what schiavo’s areas would have been starting according rates . ramach Konkursu odbędzie się również Konkurs Muzyki Myśliwskiej, wobec tego prosimy wszystkich o przesłanie, wraz ze zgłoszeniem, partytur utworów w 4 kopiach.

3. Dla tych, którzy są zainteresowani noclegiem:
z soboty (24.05.2014 r.) na niedzielę (25.05.2014 r.) – koszt 15zł/osoba
Dla tych, którzy są zainteresowani wyżywieniem: sobota (24.05.2014) – obiadokolacja oraz niedziela (25.05.2014) – śniadanie  – koszt 20zł/osoba.

4. Prosimy o wypełnienie karty rezerwacji (na karcie zgłoszenia)  do 15.05.2014 r.
5. Prosimy o dokonanie wpłaty na konto:

Stowarzyszenie Absolwentów i baclofen price philippines , order baclofen europe. time to buy online, free gifts for our customers, internet medicine purchases. Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

38-600 Lesko, ul. Jana information about ordering generic estrace in online pharmacy asia. please note that this medicine is a generic version of estrace . one can buy generic estrace  Pawła II 1, tel. (13) 469 64 68

województwo podkarpackie

Konto bankowe: PBS Sanok o/Lesko 04864210122003121048660001

z dopiskiem: Konkurs Sygnalistów

6. Dla wszystkich uczestników konkursu organizatorzy zapewniają phenergan generic release date cost of phenergan without insurance buy phenergan obiad, poczęstunek kawowy, oraz gadżety konkursowe.

Kontakt do organizatorów:

Dawid Gołębiowski: 508064139

Tadeusz Mroczkowski: 665053449

Beata  Brajewska: 695044640

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress