Ważniejsze osiągnięcia szkoły w latach 1973 – 1997 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja Materiały promocyjne TL Lesko Nabór do ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko

Ważniejsze osiągnięcia szkoły w latach 1973 – 1997

Ważniejsze osiągnięcia szkoły

Szczegółową ewidencję ważniejszych osiągnięć szkoły opracowano dopiero za jej leski okres istnienia.

Sportowe:

1973

– I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego ZSMW.

1978

– I miejsce drużynowo w Narodowych Biegach Przełajowych.

– II miejsce indywidualne w Narodowych Biegach Przełajowych na dystansie 1000m. – J. Janicki.

1979

– I miejsce i zdobycie Pucharu Komendanta Hufca ZHP w Lesku w rozgrywkach tenisa stołowego,

– III miejsce w Wojewódzkich Zawodach Letnich Sportów Obronnych Ligi Obrony Kraju,

– II miejsce w Wojewódzkich Zawodach Letnich Sportów Obronnych Ligi Obrony Kraju w kategorii juniorów, w konkurencji – wielobój sztafetowy.

1984

– buy prednisone online, prednisone 5mg for dogs buy online canada, 15mg prednisone alternative. II miejsce Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Rolniczych i Leśnych w piłce siatkowej.

1985

– I miejsce w Eliminacjach Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Krośnie.

1986

– I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Rolniczych, Leśnych i CZSR w siatkówce,

– I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Rolniczych i Leśnych w koszykówce.

1987

– II miejsce w Wojewódzkiej Spartakiadzie Ludowe Zespoły Sportowe w Lekkoatletyce w biegu na 200m. – K. Pisula,

– II miejsce drużynowo w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych w szachach.

1988

– II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Szkół Leśnych w Zagnańsku,

– II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Rolniczych i Leśnych w piłce ręcznej,

– II miejsce w III Wojewódzkiej Spartakiadzie Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych

w Lekkoatletyce, w biegu na 200m. – M. Ważny,

– III miejsce III Wojewódzkiej Spartakiadzie Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych

w Lekkoatletyce, w biegu na 400m. – K. Pisula,

– III miejsce III Wojewódzkiej Spartakiadzie Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych

w Lekkoatletyce, w biegu na 100m. – K. Sołtys.

1990

– III miejsce w III Wojewódzkiej Spartakiadzie Sportowych Szkół Rolniczych i Leśnych w Lekkoatletyce,

– II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Rolniczych i Leśnych w piłce siatkowej,

– II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej  Chłopców Szkół Rolniczych i Leśnych,

– II miejsce Wojewódzkiej Spartakiadzie Młodzieży w konkurencji pchnięcia kulą – K. Gromada,

– II miejsce Wojewódzkiej Spartakiadzie Młodzieży w biegu na 800m. – G. Tarała.

 

 

W Wojewódzkiej Spartakiadzie Szkół Rolniczych w Lekkoatletyce zdobyto:

– III miejsce w biegu na 100m – D. Czechowicz,

– I miejsce w biegu na 200m – G. Pisula,

– III miejsce w pchnięciu kula – M. Szpiech,

1992

– VI miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Rolniczych i Leśnych w piłce siatkowej,

– II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Rolniczych Leśnych w piłce koszykowej.

1993

– I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach LZS w piłce siatkowej.

1994

– I miejsce z Zawodach Wojewódzkich Igrzysk LZS w piłce siatkowej,

– III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki siatkowej Szkół Leśnych w piłce siatkowej,

– IV miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej,

– I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Kierownika Wydziały Oświaty UW w Krośnie.

1995

– I miejsce w Olimpiadzie Wojewódzkich Igrzysk LZS w piłce koszykowej,

– IV miejsce w Zawodach Strefowych LZS w piłce koszykowej,

– I miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach Igrzysk LZS w piłce koszykowej

– III miejsce w Zawodach Strefowych LZS w piłce siatkowej.

1996

– II miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach Igrzysk LZS w piłce siatkowej.

1997

– VI miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w piłce koszykowej,

– I miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach Igrzysk LZS w piłce koszykowej,

– V miejsce w Zawodach Strefowych LZS w piłce koszykowej,

– II miejsce w Wojewódzkich  Eliminacjach Igrzysk LZS w piłce siatkowej.

 

Strzelectwo sportowe:

1991

– III miejsce zespołowo w wojewódzkich zawodach „Sprawni jak żołnierze”,

1992

II miejsce zespołowo w wojewódzkich zawodach „Sprawni jak żołnierze”,

1993

– III miejsce zespołowo w wojewódzkich zawodach „Sprawni jak żołnierze”,

1994

– III miejsce zespołowo w wojewódzkich zawodach „Sprawni jak żołnierze”,

 

Turystyczne:

1990

– wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Beskidzkiej w Rzeszowie – P. Ćwikała i B. Wierzba,

1995

– II miejsce w Wojewódzkich Biegach na Orientację – J. Szpiech,

– II miejsce zespołowo w Konkursie Piosenki Turystycznej w Goraju – M. Chochoł, D. Olszowy, A. Buszta, T. Lohrfink, M. Teclaw, E. Teclaw,

– II miejsce zespołowo w VI Rajdzie Techników Leśnych w Brynku – M. Chochoł, D. Olszowy, A. Buszta, T. Lohrfink, M. Teclaw, E. Teclaw,

 

 

Związek Harcerstwa Polskiego:

1973

– I miejsce drużynowo w Chorągwianych Manewrach Techniczno – Obronnych,

1974

– I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Najlepiej urządzona izba harcerska”,

– I miejsce w Ogólnopolskim Rajdzie „Szlakami Zwycięstwa”,

– I miejsce drużynowo w Chorągwianych Manewrach Techniczno – Obronnych.

1975

– I miejsce w Ogólnopolskim Rajdzie „Szlakami Zwycięstwa”,

– I miejsce drużynowo w Chorągwianych Manewrach Techniczno – Obronnych.

1976

– I miejsce w Ogólnopolskim Rajdzie „Szlakami Zwycięstwa”,

– I miejsce drużynowo w Chorągwianych Manewrach Techniczno – Obronnych.

1977

– I miejsce drużynowo w Chorągwianych Manewrach Techniczno – Obronnych.

 

Artystyczne:

 

Literacko – recytatorskie:

1987

– II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Opis najciekawszego eksponatu muzealnego” Poznań’87 – B. Biały,

– wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym – P. Ćwiękała i P. Duda.

1988

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym – P. Ćwiękała.

1989

– baclofen rezeptfrei kaufen baclofen rezeptfrei aus spanien baclofen bestellen belgie baclofen ohne rezept baclofen online apotheke schweiz I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym – P. Ćwiękała,

– VIII miejsce w XVIII Krajowym Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkolnej w Gołubiu-Dobrzyniu – P. Ćwiękała,

– II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji E. Stachury – P. Ćwiękała,

– III miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji E. Stachury – Z. Kozioł.

1992

II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym – J. Skrabut,

1993

– II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym – P. Pogorzelski.

1996

– I miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym – D. Bieleń,

– III miejsce I Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym – M. Przytulska

– VIII miejsce w Międzynarodowym Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkolnej e Gołubiu-Dobrzyniu – D. Bieleń.

1997

– wyróżnienia w V Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Teatralnej „Człowiek a przyroda” w kategoriach: monodramu – D. Bieleń, recytacji – M. buy zoloft in usa generic for zoloft side effects order Sertraline Przytulska i N. Jaroch.

 

Sygnaliści myśliwscy:

2000

– IV miejsce w klasie zespołów średnio zaawansowanych na Ogólnopolskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich Pszczyna 2000- Bartosz Baran, Artur Niewiadomski, Łukasz Puchalski, Łukasz Kwaśny, Marcin Dudzic i Remigiusz Kot.

2001

– I miejsce w kl. „B” na Ogólnopolskim Konkursie – Ciechocinek 2001 – Bartosz Baran, Artur Niewiadomski, Łukasz Puchalski, Łukasz Kwaśny, Marcin Dudzic i Remigiusz dec 16, 2014 – prednisone tablets usp msds: buy prednisone online australia no over the counter – prednisone tablets usp msds: buy cheap meds from  Kot.

2002

– II miejsce w kl. „C” w Ogólnopolskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich – Wałbrzych 2002 – Artur Niewiadomski, Marcin Skalski, Franciszek Obara, Piotr Hołub.

2003

– VI miejsce w klasie mistrzowskiej na Ogólnopolskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich – Pszczyna 2003 – Artur Niewiadomski, Marcin Skalski, Franciszek Obara, Piotr Hołub.

2004

– IV  miejsce w klasie mistrzowskiej na Ogólnopolskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich – Tuchola 2004 – Miłosz Kabała, Szymon Hałuszczak, Marcin Skalski, Karol Lipiński, Franciszek Obara, Artur Niewiadomski i Przemysław Kościelny.

 

Filmowe:

1998

– II nagroda na I Krajowym Przeglądzie Filmowej Twórczości Średnich Szkół Leśnych – Tomasz Wojtanowski,

– wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów  Dydaktycznych – Biłgoraj 1998.

2001

– I nagroda na IV Krajowym Przeglądzie Filmowej Twórczości Średnich Szkół Leśnych – Tomasz Pelczarski.

 

Plastyczne:

1990

– wyróżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Amatorskiej Leśników w Gołuchowie – J. Gracoń.

 

Historyczne:

1993

– udział w Okręgowej Olimpiadzie Historycznej w Rzeszowie – T. Pawełek.

1994

– udział w Okręgowej Olimpiadzie Historycznej w Rzeszowie – G. Litwin.

1996

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym c – M. Domińczyk.

1997

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym i zajęcie VII miejsca w Okręgowym Konkursie Historycznym w Krakowie – M. Domińczyk,

– I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym i udział w Okręgowym Konkursie Historycznym w Krakowie – K. Kielar.,

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Ocalić od zapomnienia” w kategorii Szkolne Izby Pamięci Narodowej.

 

Fizyczne:

1986

– IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fizyki Jądrowej i Cząstek Elementarnych im. G. Białkowskiego w Katowicach – M. Mazurek.

1987

– V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fizyki Jądrowej i Cząstek Elementarnych im. G. Białkowskiego w Katowicach – B. Ochab.

1991

– VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu na pracę z fizyki, poświęconego prof. G. Białkowskiemu w Katowicach – laureat – R. Wojdyła.

1992

– wyróżnienie II stopnia w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na pracę z fizyki, poświęconego prof. G. Białkowskiemu w Katowicach – T. Brożyna.

1994

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym – G. Bobola.

1995

– wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym – G. Bobola.

1996

– wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym – K. Klimoczko.

 

Matematyczne:

1997

– I miejsce drużynowo w I 5 days ago – buy dapoxetine in singapore _ buy lows drugs is a licensed canadian online pharmacy _ pills cheap dapoxetine online levitra * approved  Konkursie Matematycznym Szkół Leśnych – P. Kokoszyński, W. Tkacz, W. Barański,

– II drużynowo w I Konkursie Matematycznym Szkół Leśnych – T. Findysz, G. Wnęk, M. Celina,

– I miejsce indywidualne w I Konkursie Matematycznym Szkół Leśnych – T. Findysz,

– II miejsce indywidualne w I Konkursie Matematycznym Szkół Leśnych – P. Kokoszyński.

 

Inne:

1980

– III miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie „Czy znasz prawo wynalazcze?”.

1991

-VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu centralnym – M. Gawlak.

 

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress