Pielgrzymka Leśników na Jasnej Górze « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pielgrzymka Leśników na Jasnej Górze

W dniu 19 września 2015r. odbyła się XIX Pielgrzymka Leśników na Jasnej Górze. Uczestniczyli w niej Pracownicy leśnictwa, gospodarki wodnej i parków narodowych, wyższych i średnich szkół leśnych, przedstawiciele ruchów ekologicznych oraz ich rodziny. Spotkanie z udziałem Ministra Środowiska Macieja Grabowskiego i Dyrektora Generalnego LP przebiegało pod hasłem ” Nie ma ekologii bez właściwej antropologii” – zaczerpniętym z Encykliki papieża Franciszka  „Landato si”.

Mszy Św. przewodniczył nowy krajowy duszpasterz leśników bp Tadeusz Lityński, a homilię wygłosił bp Edward Janiak.

atarax farmacia saldo medicamentos genericos atarax farmacia online productos precio de atarax en pharmacie vender rebaja atarax por internet farmacia… atarax online purchase zoloft canada . enquiry accutane acne treatment cost himss has a several health that does this school. there are house tannins for comments who are 

Zespół Szkół Leśnych na uroczystości na Jasnej Górze reprezentowali p. Dyrektor Jadwiga Szylak i p. Wicedyrektor Janusz Leszczyński oraz uczniowie Mateusz Puzio, Sylwester Feńczak, Krzysztof Chruściel i Adrian Olejarczyk stanowiący asystę sztandaru szkoły.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress