Pożegnanie klas IV w Internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pożegnanie klas IV w Internacie

W dniu 27.04.2016 roku w Internacie odbyła się uroczystość pożegnania klas czwartych. Młodsze koleżanki i koledzy przygotowali część artystyczną opartą na skeczach, wierszach i piosenkach opowiadających o cechach charakteru i niezapomnianych sytuacjach z czterech lat pobytu w internacie i szkole naszych maturzystów.

Mogliśmy obejrzeć lekcję matematyki, języka angielskiego, lekcję wychowawczą i oczywiście lekcję hodowli. Po części artystycznej odbyła się uroczysta kolacja dla wszystkich wychowanków Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress