Primus Inter Pares -Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Primus Inter Pares -Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015.

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2014/2015 zaszczycili swą obecnością  Goście:  Dyrektor RDLP w Krośnie Pan Bogusław Famielec, Z-ca Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko Pan Janusz Bobik, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Waldemar Kochanowicz i Prezes Stowarzyszenia Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku Pan Bogusław Sitko.  Zaproszeni Goście dziękowali nauczycielom i uczniom za pracę,  gratulowali sukcesów i życzyli wszystkim słonecznych, spokojnych wakacji.

P. Dyrektor Jadwiga Szylak po  odczytaniu  listu od Ministra Środowiska  dokonała podsumowania  minionego roku szkolnego, zwracając uwagę na wyniki w nauce i frekwencję poszczególnych klas oraz wyniki uczniów w konkursach. Podkreśliła, że Zespół Szkół Leśnych w Lesku otrzymał tytuł „Srebrnej Szkoły 2015” w Rankingu Szkół Pnadgimnazjalnych Perspektyw. Niewątpliwym sukcesem szkoły, o którym również wspomniała, była nominacja ZSL  do „Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej” . W swoim wystąpieniu P. Dyrektor podziękowała pracownikom i uczniom za ich aktywność szkolną i pozaszkolną oraz za dbałość o  kształtowanie dobrego wizerunku szkoły.

cipro vs keflex order cipro

Podczas uroczystości wręczano uczniom brązowe, srebrne i złote odznaki za wyniki w nauce – prednisone cost without insurance walmart – generic for prednisone buy for sale uk cheap prednisone online generic name of prednisone organon . „Primus Inter Pares”. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Młodzież  odbierała nagrody za swą wzorową postawę i aktywną pracę,  ufundowane przez RDLP, Nadleśnictwo Lesko i Radę Rodziców. Wyróżniono też uczniów ze 100% frekwencją. Byli to: Waldemar Marczak z kl. I b, Katarzyna Czekierda z kl. I a, Artur Niemiec z kl. I a oraz Mateusz Pisarski z kl. III a. Zakończenie Roku Szkolnego to również czas  na podsumowania konkursów, które odbyły się w ostatnich miesiącach.

Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie   nagród pieniężnych uczniom , którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Nagrody w postaci jednorazowych stypendiów ufundowanych przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół  Leśnych w Lesku, z inicjatywy Prezesa Pana Bogusława Sitko, po raz pierwszy w historii szkoły odebrali:  Katarzyna Czekierda z kl. I a,  Jakub Miszczyszyn  z kl. I b,  Mateusz Nabożny z kl.2 b, Adam Antolak z Kl. 3 b, Piotr Łuczka z kl. III b oraz Dariusz Marciniec z klasy III a.

Rok 2014/2015 był rokiem intensywnej aktywności  zarówno uczniów jak i pedagogów. Po każdym wysiłku przychodzi wyczekiwany czas odpoczynku. Gratulujemy tym, którzy są usatysfakcjonowani owocami swojej pracy, za tych, którym się nie udało, „trzymamy kciuki”. Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód wakacji.

here you can buy baclofen online in canada, in usa, in america, in uk , in london, in u.s generic prednisone side effects generic prednisone side effects prednisone without prescription

Darz Bór!

buy levitra at the most competitive prices. compare the best online pharmacies and get your levitra real cheap, with fast and anonymous delivery.

B. B.

Zobacz zdjęcia facebook

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress