Prośba o głosy dla Lasumiły – podkarpackiej jodły « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Prośba o głosy dla Lasumiły – podkarpackiej jodły

oct 4, 2014 – buy dapoxetine now in our pharmacy and save your money! how long does it take for dapoxetine to work generic4all dapoxetine

Szanowni Państwo, Dąb Bolko z Hniszowa nadal na prowadzeniu, lecz reliktowa sosna z Sokolicy depcze mu po korzeniach, prednisone in the uk! how to buy prednisone over the counter d27q8. no rx buy orders with prednisone order generic prednisone online prednisone usp   a jodła Lasumiła z Nadleśnictwa Baligród dość daleko za nimi. Można to jeszcze zmienić głosując w konkursie Drzewo Roku 2015 – plebiscyt trwa tylko do końca czerwca. Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś na Lasumiłę, zrób to jak najszybciej!  I koniecznie namów swoich znajomych!

Głosy można oddawać na stronie  buy fluoxetine online, buy fluoxetine , buy fluoxetine australia. 40 mg for dogs prozac 40 to 60 order prozac no prescription prozac 10mg reviews 5ht2c. www.drzeworoku.pl. Koniecznie trzeba potwierdzić swój głos poprzez kliknięcie w link, który znajduje się w wygenerowanej wiadomości e-mail.

Głosowanie trwa do godz. 24.00 dnia 30.06.2015 Wyniki zostaną opublikowane 1 lipca, o godzinie 12.00 na stronie www.drzeworoku.pl.

Z wyrazami szacunku

___________________________________________

Edward Marszałek

rzecznik prasowy RDLP w Krośnie
tel.: 13 43 73 911  kom.: 600 972 096

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress