Przez łąki i lasy Bieszczadów « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Przez łąki i lasy Bieszczadów

W dniu 09.03.2014r. w Baligrodzie o godz.17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się wystawa fotograficzna ”Przez łąki i lasy Bieszczadów” autorstwa Ewy i Marcina Scelina. Utworem „Powitanie” sygnaliści „Tropem Wilka” z Technikum Leśnego w Lesku przywitali wszystkich zebranych wraz Panią Dyrektor Jadwigą Szylak, która wzięła udział w wernisażu.

Po kilku minutowej prezentacji slajdów ”Przyroda Karpat” nasz zespół zaprezentował krótki koncert znanych utworów. Na koniec wystawy sygnaliści zagrali utwór „ Pożegnanie”, którym to zakończyli całą uroczystość.

W tym all estrace discount three buy estrace without prescription active dose levels of insulin were so low a level that would allow potential buy estrace without  dniu zespół sygnalistów reprezentowali:

1.Artur Drążek

2. Hubert Dydyński

3. Grzegorz online canadian pharmacy store! cheap dapoxetine uk . cheapest rates, buy dapoxetine priligy. Mielniczek

4. Dawid Lonc

Tadeusz Mroczkowski

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress