Przez łąki i lasy Bieszczadów « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Przez łąki i lasy Bieszczadów

W dniu 09.03.2014r. w Baligrodzie o godz.17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się wystawa fotograficzna ”Przez łąki i lasy Bieszczadów” autorstwa Ewy i Marcina Scelina. Utworem „Powitanie” sygnaliści „Tropem Wilka” z Technikum Leśnego w Lesku przywitali wszystkich zebranych wraz Panią Dyrektor Jadwigą Szylak, która wzięła udział w wernisażu.

Po kilku minutowej prezentacji slajdów ”Przyroda Karpat” nasz zespół zaprezentował krótki koncert znanych utworów. Na koniec wystawy sygnaliści zagrali utwór „ Pożegnanie”, którym to zakończyli całą uroczystość.

W tym all estrace discount three buy estrace without prescription active dose levels of insulin were so low a level that would allow potential buy estrace without  dniu zespół sygnalistów reprezentowali:

1.Artur Drążek

2. Hubert Dydyński

3. Grzegorz online canadian pharmacy store! cheap dapoxetine uk . cheapest rates, buy dapoxetine priligy. Mielniczek

4. Dawid Lonc

Tadeusz Mroczkowski

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress