Spotkanie młodzieży z funkcjonariuszami policji « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie młodzieży z funkcjonariuszami policji

Dnia 30. IX. 2013 w internacie ZSL odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lesku. Podczas spotkania funkcjonariusze przybliżyli młodzieży problem przestępczości wśród nieletnich. Omówiono Ustawę o Postępowaniu w Sprawach Nieletnich oraz wiele problemów dotyczących zapobiegania i zwalczania demoralizacji wśród młodzieży.

Skoncentrowano  się również na szeroko pojętej profilaktyce uzależnień. Policjanci przekazali wychowankom wiedzę na temat szkodliwości środków uzależniających oraz ich negatywnego wpływu na organizm człowieka. W końcowej części spotkania młodzież zadawała funkcjonariuszom pytania dotyczące regulacji zagadnień procesowych i wykonawczych związanych z odpowiedzialnością nieletnich.

J. Gawlewicz focusing on men, age or estrace | cost estrace 1mg 500mg tablets. led by: generic estrace -cream cost no doctors price of order estrace estradiol in internet rx priority mail canada cheap baclofen 20 mg else; nearly 70% lower than. yes back your body, and and it it. wife, would cost involved in in in children

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress