Spotkanie z podróżnikiem « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie z podróżnikiem

Dnia 04.12.2013 r wraz z wychowankami  internatu wybraliśmy się na długo oczekiwany przez nas kolejny sezon spotkań z serii „Wielkie wyprawy” do Jasia Wędrowniczka .Podróżnik, który zabrał nas szlakiem swoich wędrówek po Ameryce Południowej był Pan Piotr Blama.

Pasji podróżowania towarzyszyły liczne niepowtarzalne zdjęcia i nagrania, które przedstawiały  odwiedzane przez Pana Piotra miejsca i cudowne krajobrazy które miał szczęście obejrzeć i osobiście sfotografować. Jak mówił Pan Blama -swoje prawdziwe podróżowanie zacząłem od Indii i Nepalu. Azja mnie pochłonęła, byłem tam trzy razy, około 16- miesięcy. Ostatni wyjazd do Azji zaowocował zakupem roweru i jazdą przez Tybet , Nepal i Pakistan”. Po Azji przyszła kolej na nowy kontynent i moją fascynację Ameryką Południową.

Obejrzeliśmy slajdowisko ,,Nowy Świat”- które  jest kroniką  pana podróżnika po Ameryce Południowej.

Od opowieści o  Rio de Janeiro. ruszył odkrywać Nowy Świat, poprzez  Argentynę, w której zrealizował swoje marzenie jakim był – zakup motocykla. Tym właśnie motocyklem odbywał swoje dalsze podróże  przez niesamowicie piękną ale i ubogą Bolivie po  Macchu Picchu- antycznej stolicy Inków- które pomimo niechęci do  atrakcji turystycznych, polecił każdemu. .Jak również odwiedzonymi Saint Marteen, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Republika Dominikana, Jamajkę, Kubę i  Kajmany.

Czasu było jednak zbyt mało aby Pan Piotr Blama mógł  te wszystkie  miejsca pokazać w ciągu jednego spotkania a my również nie wiele mamy miejsca aby o nich wszystkich opisać. . Pan Piotr Blama polecił  każdemu tego typu doświadczenie, niezwykle – nieznaczące staja się tam wszystkie problemy naszego codziennego życia.

propecia proscar buy propecia

Wszyscy z entuzjazmem słuchaliśmy opowieści i pełni wiary we własne możliwości wróciliśmy do internatu aby swój zapał  realizować w naszym codziennym życiu.

Renata Niemczyk

Beata Chytła view all of buy zoloft online – cheap zoloft without prescription’s presentations.

dec 20, 2014 – where to buy dapoxetine no prescription needed in uk ; lowest price generic dapoxetine buy fluoxetine without prexcription. order cheap fluoxetine online no prescription from tk pharmacy. pharmacy cost over the counter; sales of 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress