Spotkanie z Rodzicami – wywiadówka 2015 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie z Rodzicami – wywiadówka 2015

W dniu 31.01.2015 roku o godzinie 10:00 w stołówce Internatu przy ZSL w Lesku odbyło się spotkanie Dyrektora Szkoły, Rady Pedagogicznej z Rodzicami i prawnymi Opiekunami uczniów. Pani Dyrektor mgr Jadwiga Szylak powitała przybyłych Rodziców i Opiekunów, Radę Pedagogiczną oraz Panią aspirant Katarzynę Fechner  z Komendy Powiatowej Policji w Lesku.

dec 8, 2013 – buy prednisone (deltasone) 40mg without prescription online have an opportunity to get cheap prednisalone in one of internet pharmacies.

Spotkanie ogólne rozpoczęła Pani aspirant Fechner prelekcją na temat wpływu środków uzależniających na organizm dzieci i młodzieży; rodzajów środków uzależniających, sposobów rozpoznawania objawów przebywania pod wpływem tego rodzajów środków. Pani aspirant zwróciła szczególną uwagę na tzw. dopalacze. Powiedziała również gdzie rodzice mogą szukać pomocy, jeżeli widzą, że ich dziecko ma problemy.

Poruszyła temat odpowiedzialności karnej nieletnich i pełnoletnich uczniów.

azithromycin sale online zithromax online

Po wystąpieniu Pani Fechner głos zabrała Pani Dyrektor Jadwiga Szylak, która opowiedziała o sprawach bieżących szkoły. Następnie podsumowania wyników w nauce i frekwencji w semestrze I roku szkolnego 2014/2015 dokonał Pan wicedyrektor Janusz Leszczyński. ( wyniki w tabelach poniżej)

Po spotkaniu ogólnym rodzice udali się do szkoły na rozmowy z wychowawcami.

Następna wywiadówka planowana jest na 23.05.2015r.

buy zoloft online and receive cheap zoloft after finding a great zoloft price from your online canadian pharmacy. find out zoloft side effects and directions. Zobacz artykuł wraz z tabelami

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress