Spotkanie ze strażakami z Leska « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie ze strażakami z Leska

ethinyl estradiol 30 ??g and levonorgestrel 150 ??g ethinyl oestradiol 50 gamma generic estrace tablets buy cream online no prescription estradiol 17 beta ser 

W dniu 9. XII. 2013 wychowankowie naszego internatu uczestniczyli w spotkaniu ze strażakami w Powiatowej Państwowej Komendzie Straży Pożarnej w Lesku. Młodzież miała okazję uczestniczyć w próbnej akcji wyjazdu do pożaru, jak również obejrzeć najnowszy sprzęt ratownictwa pożarowego.

Przedstawione zostały ogólne zasady P.POŻ  oraz bezpiecznego eksploatowania urządzeń grzewczych w sezonie zimowym.

save up to 70% by price shopping. buy dapoxetine with paypal . dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. sustinex 30 mg dapoxetine.

B. Chytła

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress