Spotkanie ze strażakami « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie ze strażakami

order dapoxetine 60 mg pills online in canada. contraindications to the drug dapoxetine : hypersensitivity to dapoxetine , liver failure, severe mental illness and 

W ramach programu „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń” wychowankowie naszego internatu uczestniczyli w spotkaniu ze strażakami Powiatowej Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Lesku. Młodzież miała okazję obejrzeć najnowszy sprzęt ratownictwa pożarowego oraz samochód strażacki. Przedstawione zostały ogólne zasady P.POŻoraz bezpiecznego eksploatowania urządzeń grzewczych w sezonie zimowym.

Przedstawiono zagrożenia niekorzystne dla człowieka – skutki związane z wypalaniem traw.

Celem spotkania było również zapoznanie uczniów z pracą strażaków, postępowaniem podczas pożaru oraz zasadami bezpieczeństwa na drogach, nad wodą w szkole, domu  podczas ferii i wakacji. Omówiono również zasady używania gaśnic będących na wyposażeniu szkoły oraz kwestie bezpieczeństwa podczas imprez rekreacyjno-sportowych.

preiswert kaufen allgemeinen 5 baclofen kaufen sie chreap baclofen kaufen sie online kaufen lioresal ohne rezept baclofen online kaufen baclofen rezeptfrei

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress