Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej

estrace price. estrace coupons. estrace cream price. cheap estradiol. estradiol buy online. purchase estradiol. buy estrace online. estrace cream. estrace online.

W dniu 10 grudnia 2014 r. w sali bankietowej „Hotelu Rzeszów” odbyło się uroczyste wręczenie aktów potwierdzających uzyskanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra  Edukacji Narodowej dla najzdolniejszej młodzieży z Podkarpacia. Dyplomy wręczyli Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska, Pani Poseł  Renata Butrym i kurator oświaty Jacek Wojtas.

W gronie najlepszych uczniów z województwa podkarpackiego znalazł się także uczeń Technikum Leśnego w Lesku low prices, fast delivery and secure online processing. buy levitra. purchase Piotr Łuczka z klasy III b. Stypendium przyznawane jest uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia (w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy) uzyskując w niej najwyższe wyniki.

cheapest prices pharmacy. dapoxetine online india . cheapest rates, buy generic dapoxetine online .

Galę uświetnił występ połączonych chórów Gimnazjum nr 5 im. Św. Jana Kantego z Przemyśla, I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu oraz Przemyskiego Młodzieżowego Chóru Kameralnego „Vox Iuvenum”.

Nie zapomniano również o nauczycielach, do których skierowane były słowa podziękowania za wkład pracy, zapał i poświęcony czas. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

MM-K

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress