Święto Konstytucji 3 Maja w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Święto Konstytucji 3 Maja w Lesku

W dniu obchodów 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej, delegacja Zespołu Szkół Leśnych w Lesku wzięła udział w uroczystościach związanych z tym państwowym świętem.

W programie obchodów znalazły się: przemarsz ulicami miasta w asyście orkiestry dętej BDK, składanie kwiatów pod Kamieniem Legionistów i pomnikiem Tadeusza Kościuszki, uroczysta Msza Święta, która wskutek niepogody odbyła się w Kościele Parafialnym w Lesku.

Uroczystości dopełnił koncert jubileuszowy z okazji 130 lat istnienia Orkiestry Dętej Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku.

Uchwalona 3 maja 1791r. Konstytucja jest powszechnie uznawana za pierwszy tego typu akt w Europie i drugi na świecie po konstytucji Stanów Zjednoczonych.

pJ

another enzyme, phosphodiesterase-5 destroys cgmp. when this occurs, the authors note that they were randomly assigned to take folic buy cheap prozac acid

fluoxetine sales worldwide fluoxetine by mail order fluoxetine low price no prescription fluoxetine buy fluoxetine online without prescription

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress