Święty Mikołaj odwiedził ZSL Lesko « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Święty Mikołaj odwiedził ZSL Lesko

jul 10, 2014 – baclofen for rigidity cod delivery next day. baclofen for suboxone withdrawal online delivery. cheapest prices pharmacy. generic zoloft walgreens . express delivery, buy zoloft withour prescription. buy baclofen for brain injury in oklahoma city

W dniu 5 grudnia 2014 roku Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkół Leśnych w Lesku i wręczył każdemu uczniowi drobny prezencik. Wraz z Mikołajem przybył anioł oraz diabeł który przyniósł rózgi dla nauczycieli oraz pracowników szkoły oczywiście symboliczne Smile . Wszyscy mogli zrobić sobie wymarzone zdjęcie z Mikołajem, diabłem lub aniołkiem i poczuć się jak dziecko. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i miejmy nadzieje, że za rok Mikołaj także nie zapomni o naszej szkole i zawita z prezentami oraz nie wręczy już nikomu żadnej rózgi Smile.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress