Święty Mikołaj w internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Święty Mikołaj w internacie

Tradycyjnie na początku grudnia, przybył do internatu Technikum Leśnego w Lesku Święty Mikołaj, ze swoją świtą: uroczym aniołkiem i wesołymi diabłami. Podczas spotkania było dużo śmiechu i mnóstwo dobrej zabawy.

Mikołaj rozdawał wszystkim słodycze i chętnie pozował do zdjęć.

J. Gawlewicz 

buy baclofen online, amitriptyline baclofen cream price , baclofen price on the streets.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress