Szkolenie z mediacji dla uczniów ZSL « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szkolenie z mediacji dla uczniów ZSL

W dniu 26.11.2015r. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbyło się spotkanie z panią Małgorzatą Budzik , która nam przedstawiła problemy wynikające z braku komunikacji  ludzi ze sobą. W rozwiązywaniu problemów pomagają mediacje, których trzeba sie nauczyć i należy wprowadzić w życie. Pani Małgorzata przedstawiła nam to na przykładzie naszych uczniów, którzy odgrywali zaimprowizowaną kłótnie wcielając się w strony konfliktu.  Rolę te odegrali Dawid Lonc i Grzegorz Płaza a dzięki poznanym technikom mediacji  konflikt rozwiązały  nasze dwie koleżanki Monika Juda i Wiktoria Dopierała.

Dzięki przeprowadzonym warsztatom, poznaliśmy najważniejsze cechy mediatora oraz aspekty jego pracy. Mamy nadzieję że zdobyta wiedza pomoże w rozwiązywaniu konfliktów z jakimi spotykamy się w przyszłości.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress