Szlachetna Paczka « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Szlachetna Paczka

Zespół Szkół Leśnych w Lesku już po raz czwarty włączył się do ogólnopolskiego programu pomocy ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji Szlachetna Paczka. To program pomnażający dobro, łączący w przemyślany sposób tysiące ludzi: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. Młodzieżowa Rada Internatu wybrała do obdarowania sześcioosobową rodzinę z bazy danych Stowarzyszenia WIOSNA.

Bardzo szybko skontaktował się z nami wolontariusz Stowarzyszenia, który bezpośrednio opiekował się wybraną przez nas rodziną i przez cały czas wspierał nas cennymi radami.

Aby pozyskać pieniądze na zakup produktów do paczek, ogłoszono szkolną kwestę, zbierano dary rzeczowe od uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi oraz pozyskanego przez panią R. Niemczyk sponsora.

Przygotowane zostało ogłoszenie o akcji, wywieszono listę potrzebnych rodzinie rzeczy, tak aby każdy chętny mógł wybrać konkretne produkty, które chce kupić i zapakować do świątecznej paczki.

Za zebrane pieniądze zakupione zostało łóżko piętrowe, robot kuchenny, talerze, kubki, środki czystości i żywność, czyli artykuły zadeklarowane przez rodzinę jako najbardziej potrzebne. Dziękujemy również sponsorowi za przekazanie kołder, poduszek i prześcieradeł dla całej rodziny.

check estrace price comparison and read estrace reviews before you buy estrace online from licensed canadian estrace vaginal cream 42.5gm x 1 0.0001.

Na szczególne wyróżnienie zasługują następujący uczniowie:

Adrianna Perduta

Kinga Jakubiec

Krzysztof Chruściel

Mateusz Gac

Konrad Tańcula

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy. buy baclofen online, baclofen generic drug, baclofen generic price. doxycycline monohydrate doxycycline dosage for gonorrhea cheap doxycycline

Organizatorki akcji Szlachetna Paczka w szkole: Beata Chytła, R. Niemczyk

Oto treść wiadomości e-mail jaką uzyskaliśmy od wolontariusza Stowarzyszenia WIOSNA, który dostarczył paczki rodzinie:

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pani Monika nie dowierzała własnym oczom jak zobaczyła wolontariuszy wnoszących paczki do domu, nie mogła uwierzyć, że dostała tyle rzeczy. Najbardziej cieszyła się z miksera, dzięki któremu może przygotowywać pyszne wypieki dla swoich najbliższych. Dostała również kubki oraz talerze. Teraz każdy z członków rodziny będzie miał swój. Patrycja ucieszyła się jak zobaczyła piękną kurtkę skórzaną. A dzieci były zadowolone z otrzymanych słodyczy, zabawek oraz puzzli. Pani Monika miała łzy w oczach jak otworzyła już wszystkie prezenty. Gdy otwierała paczki za każdą z nich dziękowała. Chciała bardzo podziękować darczyńcy za to, że dostała tyle rzeczy, które przydadzą się jej oraz dzieciakom. Zwłaszcza łóżko piętrowe przyda się dzieciom, które śpią w jednym małym pokoju, bo nie miały nawet miejsca do spania.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

buy prednisone online . active ingredient: prednisone. prednisone is used for treating severe allergies, arthritis, asthma, multiple sclerosis, and skin conditions.
online canadian pharmacy store! prednisone generic equivalent . fastest shipping, buy deltasone prednisone.

Chciałbym Państwu ogromnie podziękować, są Państwo niesamowitymi ludźmi i wierzę, że zmienili Państwo na stałe życie rodziny pani Moniki. Kontakt z Państwem był dla mnie naprawdę samą przyjemnością – tacy ludzie, jak Państwo inspirują do tego, żeby stawać się lepszym człowiekiem. Życzę wielu sukcesów.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress