Targi Edukacji i Pracy w Przemyślu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Targi Edukacji i Pracy w Przemyślu

cheapest prices pharmacy. buy dapoxetine online india. free delivery, levitra with dapoxetine online.

28 kwietnia 2014r. w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu podczas Targów Edukacji i Pracy prezentowało się  ponad 60 wystawców z całego Podkarpacia, w tym również Technikum Leśne w Lesku. Targi odwiedziło ponad 1500 osób. Byli to głównie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci i mieszkańcy Przemyśla.

Technikum Leśne reprezentowali następujący uczniowie: Katarzyna Dul, Ewa Kamińska, Adam Droń i Rafał Rzeszutek.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress