Tarnica zdobyta « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Tarnica zdobyta

Dnia 22.09.2015 r. odbyła się po raz kolejny klasowa wycieczka w góry. Klasa III b wraz z wychowawcą panią mgr. Agnieszką Węglicką oraz panem prof. Janem Stelmachem wyruszyła na jesienny spacer w góry. Tym razem byliśmy na Tarnicy! Około godz. 6.30 wyjechaliśmy spod Zespołu Szkół Leśnych i pojechaliśmy w kierunku Wołosate.

Po ponad godzinie dojechaliśmy pod szlak prowadzący na Tarnicę, na którym zakupiliśmy bilety wstępu na teren BdPN. Szliśmy przez ścieżkę przyrodniczo – historyczną Wołosate – Tarnica. Wszyscy byli pełni sił oraz wrażeń. Pomimo , że jest jesień i pogoda bywa różna w górach to każdy z nas był zabezpieczony w razie chłodu. Po niemal półtorej godzinie doszliśmy do celu . Każdy z nas robił sobie niewielkie przerwy. Niektórzy z nas mieli bardzo dobrą kondycje i jako pierwsi zdobyli szczyt .

cheap watson 488 pills price estradiol 10 mcg side effects generic cream dosage sildenfil ethinyl estradiol 50 gamma estradiol 340 buy estrace cream online no baclofen without prescription or membership, baclofen for sale online no prescription required top offers baclofen online, click here order baclofen and

Tarnica jest to największy szczyt Bieszczad Zachodnich liczący 1346 m.n.p.m. Po drodze podziwialiśmy uroki Bieszczad. Na szczycie każdy zachwycał się przepięknymi widokami . Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Po małym odpoczynku wyruszyliśmy do Ustrzyk Górnych ścieżką przyrodniczą Szerokim Wierchem w stronę Ustrzyk Górnych. Każdemu z nas uśmiech nie znikał z twarzy. W Ustrzykach Górnych czekał na nas bus, którym udaliśmy się na pole namiotowe. W pobliżu rzeki Wołosatki i Sanu zapaliliśmy tam  ognisko. Koledzy z klasy wszystkiego dopilnowali. Po posiłku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Każdy z nas był zmęczony. W czasie powrotu mieliśmy okazję posłuchać bieszczadzkich piosenek. Wszyscy mamy pamiątkowe zdjęcia oraz wiele niesamowitych wspomnień.

W imieniu całej klasy dziękuje za przewodnictwo panu prof. Janowi Stelmachowi oraz naszej wychowawczyni pani mgr. Agnieszce Węglickiej za wspólny nasz wyjazd oraz zorganizowaną wycieczkę. Kierownikiem naszej wycieczki był nasz kolega z klasy Bartłomiej Sawczyn , który wywiązał z wydzielonych mu zadań. Jeszcze raz dziękujemy!

buy female viagra online, approved by fda. online pharmacy. absolute anonymity & overnight shipping! lowest price.

Cynk Kamila

buying estrace in canada, where to buy estrace canada, estradiol online, generic estrace pills, estrace online, estrace 0.01 cream estrace cream price .

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress