TL Lesko na strzelnicy sportowej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

TL Lesko na strzelnicy sportowej

W dniu 1.10.2013r. wyróżnieni uczniowie Technikum Leśnego w Lesku, w nagrodę za prace na rzecz szkoły oraz bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2012/2013, pod opieka p. Bogusława Sitko i p. Lesława Dobosza udali się na strzelnicę sportową LOK do Brzozowa.

Każdy z uczestników wyjazdu oddał po ok. 10 strzałów do celu z karabinka sportowego KBKS. Uczniowie oprócz dobrej zabawy i miło spędzonego czasu dowiedzieli się jak zbudowana jest sportowa broń strzelecka oraz zostali przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa w czasie jej użycia.

Wyjazd ten miał na celu propagowanie sportów strzeleckich oraz doskonalenie umiejętności posługiwania się bronią.

dapoxetine online purchase . generics, rx refills. dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. dapoxetine india price!

 Marta Michalska- Konik

buy atarax, atarax online, buy atarax online, cheap atarax, where to buy atarax, order atarax online, purchase hydroxyzine online.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress