Tomek Nogaj – słowo z misji z Sudanu Południowego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Tomek Nogaj – słowo z misji z Sudanu Południowego

Pragnę podzielić się z Gronem Pedagogicznym jak i z uczniami Technikum Leśnego w Lesku dobrymi wiadomościami z naszej jezuickiej misji w Akol Jal w Sudanie Południowym. Pozdrawiam serdecznie Dyrekcję i całą Brać Leśną. Na szkółce drzew którą prowadzę od dwóch lat z dniem dzisiejszym posadziłem już 80 różnych gatunków drzew. Tym samym przekroczyłem 10.000 sadzonek drzew.

Przeczytaj cały list Słowo z misji
Słowo z misji

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress